Kontaktai

„Agenda“ – ekspertinė įžvalgų platforma, kviečianti diskutuoti aktualiais švietimo, mokslo, inovacijų ir žmogiškojo kapitalo klausimais. „Agenda“ siekama puoselėti kokybiška informacija ir ekspertiškumu grįstos politikos kultūrą Lietuvoje.

Internetinė įžvalgų platforma „Agenda“ yra skirta akademinei bendruomenei, verslo atstovams, mokslo ir studijų ekspertams, sprendimų priėmėjams bei visiems tiems, kurie siekia informacijos ir žinių.

Aktualijos nagrinėjamos periodiškai, kaskart įtraukiant svarbius Lietuvos ir užsienio visuomenės veikėjus, žinomus savo sričių specialistus.

Šiuo metu „Agendos“ akiratyje – nauja mokslininkų karta Lietuvoje. Plėtodami šią temą kviečiame pokalbiui apie svarbiausią mokslo sistemos grandį – pačius mokslininkus, jų savijautą šalies mokslo sistemoje, visuomenėje ir pasaulyje. Pašnekovų klausiame, ar naują mokslininkų kartą jau galima identifikuoti ne vien kaip amžiaus, bet ir kaip pasaulėžiūrinę, vertybinę mūsų visuomenės grupę – globalią, atvirą, daugiakalbę, greitą, verslią, neapsiribojančią akademija, pasižyminčią įvairialypiais socialiniais ryšiais, įsipareigojančią keisti ir keistis.

Pasiūlykite savo temą

Rūta Jadzevičiūtė

„AGENDA“ REDAKTORĖ85 210 7123

ruta.jadzeviciute@strata.gov.lt

Liucija Sabulytė

VYRIAUSYBĖS STRATEGINĖS ANALIZĖS CENTRO
KOMUNIKACIJOS SPECIALISTĖ


85 210 7123

liucija.sabulyte@strata.gov.lt